en filmfilm film film
banner

Sanktuarium

Pielgrzymka Różańcowa

foto

XIV Piesza Pielgrzymka Różańcowa Warszawa – Czerwińsk nad Wisłą
23 czerwca 2017 roku ( piątek) wyruszy XIV Piesza Pielgrzymka Różańcowa,
Warszawa - Czerwińsk nad Wisłą pod hasłem " RÓŻANIEC DROGĄ DO UMOCNIENIA WIARY ".

Pielgrzymka rozpoczyna się Mszą Św. w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa na Pradze ul. Kawęczyńska 53 /Warszawa/ o godz. 12.00.
Wyjście na trasę o godz. 13.45
Przybycie do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Czerwińsku nad Wisłą
25 czerwca 2017 r. około godziny 15.00

Zapisy i szczegółowe informacje - Salezjanie (ul. Kawęczyńska 53)
Wybierz się razem z nami na wspaniały pielgrzymkowy szlak
zaprasza - ks. Henryk Bonkowski SDB (przewodnik pielgrzymki)
tel. 692 477 622 lub 22 818 65 51
e – mail hbonkowski@wp.pl

PROGRAM PIELGRZYMKI:

Piątek 23 czerwca Bazylika NSJ Warszawa Praga - Jabłonna - 18 km

12.00 – Msza św. na rozpoczęcie IX Pielgrzymki Różańcowej 13.45 – Wyjście na trasę: Bazylika NSJ- Otwocka – Siedlecka-Wołomińska - Śnieżna – Grodzieńska – Kosmowskiej – Szwedzka – 11-go listopada – Rondo Żaba – Odrowąża – Wysockiego - ok.15.00 Kościół Matki Bożej Różańcowej (odpoczynek ok.40 min.) 16.00 wyjście: Wysockiego – Marywilska – Czołowa – Klasyków (przejście przez przejazd kolejowy) – ok. 17.30 Kościół Narodzenia NMP (odpoczynek 30 min.) 18.00 wyjście: Klasyków – Fletniowa – Parcelacyjna – Deseniowa – Chlubna – Obrębowa - 1 Maja - Szkolna - Jabłonna - Szkoła Podstawowa - dojście ok. 19.30 (nocleg)

Sobota 24 czerwca Jabłonna – Zakroczym - 32 km

6.20 pobudka, śniadanie.
7.30 wyjście: Szkolna – Modlińska (chodnik) - Kościół MB Królowej Polski–Modlińska (chodnik) – Wałowa ok. 9.00 - (odpoczynek 30 min.)
9.30 wyjście: Wałowa – Mazowiecka – ok. 11.00 (odpoczynek 40 min.)
11.40 wyjście: Mazowiecka - Wał Nadwiślański około 12.45 (odpoczynek 30 min.)
13.15 wyjście : Wał Nadwiślański cd. – około 14.30 (odpoczynek w ogrodzie 60 minut)
15.30 wyjście: Most rzeki Narew – Rondo – Ledóchowskiego – Poniatowskiego – 29-listopada – Szpitalna – Modlin Twierdza Parafia św. Barbary – Eucharystia około 16.30
17.30 wyjście: Obwodowa – Warszawska – Rondo O.H. Koźmińskiego – Kościół Ojców Kapucynów – Szkoła dojście ok.19.30 (nocleg)

Niedziela 25 czerwca Zakroczym – Czerwińsk nad Wisłą – 24 km

4.45 – pobudka, śniadanie
5.45 wyjście: Szkolna – Rynek – droga polna - Wólka Smoszewska – Mochty – ok. 8.00 Smoszewo Parafia p.w. św. Mateusza (odpoczynek ok.50 min.)
8.55 wyjście: Smoszewo - Wólka Przybojewska – Wólka n. Wisłą – ok. 9.45 odpoczynek 30 minut przed wąwozem
10.15 Wąwóz - Miączynek – Miączyn – Wychódźc - Wilkuwiec ok. 11.45 (odpoczynek przy sklepie ok. 40 min);
12.25 wyjście: Wilkuwiec – Zdziarka – Praga ok. 13.30 (odpoczynek przy stadninie ok. 30 min)
14.00 wyjście: Praga –Królowej Jadwigi – Świętokrzyska – Piotra Dunina - Klasztorna
ok. 15.00 dojście do Sanktuarium Matki Bożej Czerwińskiej Uroczysta Msza św.
ZAKOŃCZENIE PIELGRZYMKI.

fotofoto

Czytania na dziś


Nowości

Wizyta modlitewna O. Johna Baptista Bashobora w Sanktuarium Maryjnym w Czerwińsku nad Wisłą.
15 listopada 2017 roku /środa/ podczas cotygodniowej nowenny ku czci Matki Bożej Pocieszenia, odwiedził niespodziewanie nasze Sanktuarium Maryjne O. John Baptist Bashobora, ugandyjski kapłan-charyzmatyk znany z niezwykłych uzdolnień: ...
more

Dodano:  15.11.2017 r.  

Nocne czuwanie młodych w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Czerwińsku nad Wisłą 08.12.2017 r.
08 grudnia 2017 roku od godziny 20.00 Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, którego duszpasterzami są Salezjanie Ks. Bosko, pragnie zaprosić na cykliczne już spotkanie ludzi młodych (15+) wraz z duszpasterzami i wychowawcami w ...
more

Dodano:  14.11.2017 r.  

Listopad 2017
Pon Wto Śro Cz Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Osób on line: 3
Jesteś 67621 naszym gościem.

© Copyright Salezjanie Czerwińsk 2013-2017
© pphem
ww